Mamy w sprzedaży nowe oryginalne części do wszystkich modeli BMW. Zapraszamy!

Mój koszyk 0 items: 0,00 zł

Regulamin

Sklep internetowy xBMW prowadzony jest przez firmę:

 

BARTOSZ GĘSIKOWSKI
ul. Mieszka I 61A, Szczecin
71-011 Szczecin

NIP: 9551392733

Regon: 812637690

Nr konta:
63 1140 2004 0000 3602 3610 2852

 
 
§ 1. Postanowienia ogólne. 
1. Sklep internetowy xBMW prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową za pośrednictwem sieci internetowej. Możliwość składania zamówień i dokonywania zakupów dostępna jest zarówno poprzez stronę internetową oraz zamówienia telefonicznie.
 
2. Wszystkie towary oferowane w sklepie xBMW są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych oraz prawnych. Wszystkie towary zostały wprowadzone do obrotu zgodnie z prawem obowiązującym w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.
 
3. Wszystkie ceny podane na stronie xBMW są cenami brutto i podane są w złotych polskich. Ceny produktów nie obejmują kosztu dostarczenia towaru do Klienta. Faktury vat wystawiane są na życzenie Klienta.
 
 
 
§ 2. Zakupy i realizacja zamówień. 
1. Złożenie zamówienia odbywa się poprzez wypełnienie formularza zawierającego niezbędne dane osobowe konieczne do weryfikacji zamówienia i jego realizacji. Można złożyć zamówienie rejestrując się na stronie sklepu.
 
2. Dokonywanie zakupów za pośrednictwem xBMW wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.
 
3. Formy płatności - za zamówiony/zakupiony towar w sklepie internetowym xBMW możliwe jest dokonanie zapłaty w następujących formach:
- przelewem bezpośrednio na konto
- za pobraniem – płatność pobierana podczas dostawy towaru przez kuriera, listonosza, lub w paczkomacie InPost
 
4. Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. 
 
5. Wysyłka towaru realizowana jest od 3 do 6 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na koncie firmy xBMW. W wyjątkowych sytuacjach może dojść do opóźnienia wysyłki towaru.
 
6. Wysyłka towaru realizowana jest za pośrednictwem następujących przewoźników:
- Ekspresowa - kurierem DPD, firma ta doręcza towar przeważnie w ciągu 24 a maksymalnie 48 godzin.
 
 
§ 3. Gwarancja i reklamacje.

1. Wszystkie produkty oferowane w serwisie xBMW objęte są gwarancją producenta, importera lub sprzedawcy, która obowiązuje na terenie Polski.

2. W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy.
 
3. Zgłaszając reklamację produktu , należy przesłać uszkodzony towar na adres sklepu stacjonarnego wraz  z dowodem zakupu lub numerem zamówienia oraz z opisem uszkodzenia.
 
Wysyłki reklamacji należy kierować na adres: 
 
Maciej Lemiesz
Osiedle Leśne 25
71-238 Bezrzecze 
 
Czas rozpatrzenia reklamacji wynosi do 14 dni, jednak staramy się odesłać sprawnie działający towar na drugi dzień po otrzymaniu przesyłki reklamacyjnej.
 
4. Serwis xBMW rozpatrzy prawidłowo zgłoszoną reklamację produktu w najkrótszym możliwym czasie który maksymalnie może wynieść 14 dni od daty otrzymania produktu do sprawdzenia. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy egzemplarz w miejce niezgodnego z zamówieniem. W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona, xBMW  zareklamowany towar odsyła.
 
5. W sytuacji braku zamówionego a niewadliwego towaru, xBMW informuje o tym Zamawiającego mailem bądź telefonicznie. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowy, albo wysyłany jest inny towar w tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego. Koszty przesyłek ponosi xBMW.
 
 
§ 4. Zwroty towaru.
1. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) Art. 2 punkt 2 w okresie 10 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Do zachowania 10cio dniowego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać przesyłką pocztową, na adres:


Maciej Lemiesz 
Osiedle Leśne 25 
71-238 Bezrzecze 

 
2. W przypadku skorzystania z uprawnienia wzmiankowanego w punkcie 1 niniejszego paragrafu,  Zamawiający – konsument zobowiązany jest odesłać dostarczone zamówienie w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w ramach zwykłego zarządu rzeczą sprzedaną, a xBMW zwraca na rachunek bankowy Zamawiającego – konsumenta należność za zwrócone zamówienie do 14 dni  od daty otrzymania zwrotu produktu.
 

Części elektroniczne i elektryczne oraz płyny nie podlegają zwrotowi.

Prawo zwrotu przysługuje wyłącznie konsumentom.

Prawo zwrotu nie przysługuje podmiotom
 
    WAŻNE:
  • Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.
 
§ 5. Postanowienia końcowe. 
1. Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.
 
2. Struktura witryny sklepu została zaprojektowana w taki sposób, aby można ją było odwiedzać bez konieczności identyfikacji lub ujawniania danych osobowych. Podczas odwiedzania witryn nie są też gromadzone żadne dane służące do identyfikacji samego odwiedzającego lub jego komputera.
 

 

 

W razie potrzeby kontaktu zapraszamy:

 

Informacje techniczne oraz informacje o produktach:
(+48) 510 048 240

 

Reklamacje i zwroty:
(+48) 509 608 900

 

E-mail:
sklep@xbmw.pl