Mamy w sprzedaży nowe oryginalne części do wszystkich modeli BMW. Zapraszamy!

Mój koszyk 0 items: 0,00 zł

X1

BMW seria X1 - oryginalne części OEM

BMW X1 to samochód osobowy typu crossover, klasy kompaktowej produkowany od 2009 roku przez koncern BMW. Od 2015 roku produkuje się drugą generację tej serii.

BMW X1 I generacji miało swoją premierę 2009 roku. Był to pierwszy tak mały model tego typu w historii marki BMW. Dostał on oznaczenie E84. W 2012 roku samochód przeszedł delikatny lifting. Zmieniono zderzaki, zastosowano nowe wkłady reflektorów, a także światła tylne. W 2013 roku model ten delikatnie odświeżono o m.in. światła do jazdy dziennej LED do każdej wersji wyposażenia, nowe rodzaje felg oraz kolory nadwozia. Zaktualizowano także system teleinformacyjny i wzbogacono wyposażenie.

W styczniu 2014 roku zaprezentowano BMW X1 po kilku delikatnych modernizacjach. Zmianom uległy m.in. oprawa przednich wlotów powietrza - błyszczące, nowy wzór 17-calowych felg, nowy odcień lakieru i różne warianty wykończenia kokpitu.

 

BMW X1 II generacji zaczęto produkować w 2015 roku. Nowy model zastąpił dotychczasowy E84 po 6 latach produkcji, otrzymując oznaczenie fabryczne F48. Sporym zmianom poddano wygląd oraz sylwetkę pojazdu. Samochód stał się szerszy i wyższy, ale i krótszy. Zmieniono charakterystyczną długą maskę na rzecz innych proporcji. Jest to kolejne, po serii 2 Active Tourer auto, które otrzymało napęd na przednią oś.

F48 zbudowano na modułowej platformie UKL2 z napędem na przednią oś wspólną z Mini, w przeciwieństwie do poprzedniej generacji, która była oparta na BMW serii 3.

Wszystkie modele BMW F48 wyposażone są w 17-calowe felgi ze stopów lekkich, bagażnik dachowy, elektrycznie sterowaną klapę tylną, 6,5” system iDrive oraz fotele z tkaniny. Lista opcji obejmuje też panoramiczne okno dachowe, zmodernizowany system iDrive Navigation Plus z 8,8” ekranem dotykowym oraz wyświetlacz Head-Up.

Modele X1 sDrive16d i 18i występują z 6-biegową manualną skrzynią biegów, a modele sDrive18i można zmodernizować do automatycznej 8-biegowej skrzyni. Pozostała gama modeli otrzymuje standardowo 8-biegową automatyczną skrzynię Steptronic.

Jeżeli nie jesteś pewien czy dane części pasują do twojego modelu BMW skontaktuj się z nami.
Wszystkie sprzedawane przez nas części są oryginalne i pochodzą z oficjalnej dystrybucji BMW.